Lyžování ve Francii

Hledáte ubytování ve Francii?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování ve Francii. Přečtěte si náš tip na ubytování ve Francii.

Lyžování ve Francii nabízí parádní lyžařské podmínky.Lyžování ve Francii a ve francouzkých alpách přináší jedny z nejlepších podmínek na světě. Francie nabízí na 200 středisek k lyžování, často propojených do obrovských celků, které se tak řadí mezi největší na světě. Samozřejmostí jsou ve Francii i kvalitní ubytovací zařízení a nabídka mnoha aktivit mimo sjezdovky.

Pokud jste lyžovat ve Francii ještě nebyli, určitě se tam vydejte a zažijete parádní týden při lyžování. Nejvýhodnější se pro návštěvu Francie zdá březen. Teploty už jsou vyšší a na prosluněných nekončících sjezdovkch uvidíte lyžaře v tričkách. Delší dny také přinesou více lyžování. Nevýhodou však může být větší počet lyžařů na sjezdovkách.

Lyžařská střediska ve francouzských alpách na hranici s Itálií jsou často ve vysokých nadmořských výškách dosahujících i 3000 m, a tak o sníh není nouze. Francie se také může pochlubit nejvyšší horou Evropy Mont Blanc s nadmořskou výškou 4810 m.

Tyto stránky Vám poskytnou základní informace o francouzkých střediscích a o lyžování ve Francii vůbec. Pokud jste se letos rozhodli pro lyžování ve Francii, můžete se podívat třeba na last minute zájezdy do Francie, nebo prohlédnout nabídku apartmánů ve Francii.

Tipy na ubytování ve Francii

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše