Lyžování Courchevel

Courchevel ve zkratce

Nadmořská výška1300 - 2800 m
Celkem sjezdovek150 km
Nejdelší sjezdovka8 km
Počet snowparků:3
Sezóna:14.12.2013 - 25.04.2014
Napojení na:Three Valleys
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):51.30 EUR

Hledáte ubytování v Courchevel?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Courchevel. Přečtěte si náš tip na ubytování v Courchevel.

O středisku Courchevel

Francouzské lyžařské středisko Courchevel je součástí komplexu Tři údolí s celkovou délkou tratí 600 km, 502 sjezdovkami obsluhovanými 200 vleky a lanovkami. Skipas zakoupený ve středisku Courchevel je platný i v ostatních střediscích komplexu: La Tania, Les Menuires, Méribel, Saint Martin de Belleville aVal Thorens. Středisko se nachází v nadmořské výšce 1747 m nad mořem, lyžování je možné až do 3200 m, kam sahá nejvyšší lanovka. Celková kapacita lyžařských vleků je 243 259 pasažérů za hodinu.

Sjezdovky ve středisku Courchevel

Lyžařské středisko Courchevel je jedno z nejlepších světových lyžařských středisek jak pro začátečníky, i pokročilé lyžaře. Začátečníci zde najdou spoustu možností pro lyžování na mírných svazích, vleky na těch nejmírnějších svazích jsou zdarma. Na své si přijdou i ti, které více baví dobrodružnější jízda mimo sjezdovku. Courchevel nabízí spoustu freeride tratí. Velký snowpark přijde vhod těm, kteří si rádi místo lyžování zaskáčou. Nachází se zde i známá černá sjezdovka „Ošklivé sestry“, sjezdovka jen pro ty lyžaře, kteří mají rádi velké výzvy.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti0 km
Modrá37 km
Červená96 km
Černá16 km

Zatím žádné zkušenosti s Courchevel. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Courchevel:


Lyžování v okolí Courchevel:

Alpe d'Huez
Val Thorens
Meribel
La Plagne
Tignes

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše