Lyžování Meribel

Meribel ve zkratce

Nadmořská výška1100 - 2950 m
Celkem sjezdovek144 km
Nejdelší sjezdovka5 km
Počet snowparků:2
Sezóna:21.12.2013 - 18.04.2014
Napojení na:Three Valleys
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):57.00 EUR

Hledáte ubytování v Meribel?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Meribel. Přečtěte si náš tip na ubytování v Meribel.

O středisku Meribel

Lyžařské středisko Meribel v savojských alpách se řadí mezi největší na světě. Lyžování si můžete dopřávat na celkem 600 km sjezdovek, pokud počítáme celou oblast třech údolí, do které mte přístup na jeden skipas. Meribel samotný nabízí k lyžování asi 150 km. Údolí začíná na severu a pokračuje, takže celý den můžete lyžovat na slunci, pokud není zrovna zataženo. Moderní systém lanovek s velkou přepravní kapacitou přinší téměř nulové čekání.

Sjezdovky ve středisku Meribel

Možnosti sjezdovek jsou široké, i když Meribel je známý zejména jako ráj středně zkušených lyžařů. Zkušenější lyžaři také najdou co potřebují, třeba v terénu mimo sjezdovky, jehož možnosti jsou téměř neomezené. Začátečníci v Meribel najdou také několik sjezdovek, včetně jedné pro ně speciálně určené, v Meribel Mottaret.

Co dělat po lyžování

Přímo v Meribel jsou 2 vynikající parky pro snowboardisty a další se nachází v okolních střediscích spojených lanovkou. Snowboardisté také jistě ocení široké možnosti pro jízdu mimo vyznačené tratě.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti0 km
Modrá30 km
Červená97 km
Černá15 km

Zatím žádné zkušenosti s Meribel. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Meribel:


Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše