Lyžování Val d'Isere

Val d'Isere ve zkratce

Nadmořská výška1550 - 3450 m
Celkem sjezdovek300 km
Nejdelší sjezdovka10 km
Počet snowparků:2
Sezóna:21.12.2013 - 3.05.2014
Napojení na:Espace Killy
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):50.50 EUR

Hledáte ubytování v Val d'Isere?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Val d'Isere. Přečtěte si náš tip na ubytování v Val d'Isere.

O středisku Val d'Isere

Lyžování ve Val d'Isere, které je součástí lyžařské oblasti Espace Killy, nabízí ideální podmínky všem druhům lyžařů. Val d'Isere je představovno jako jedno z 10 nejlepších lyžařských středisek na světě. V lyžařském středisku, rozkládajícím se v okolí vesničky Val d'Isere, se lyžuje v nadmořských výškách od 1850 m až do 3500 m. Vysoká nadmořská výška je tak zárukou kvalitní sněhové pokrývky. Stejně tak 3 ledovc, které jsou součástí střediska. Celková délka sjezdovek je neuvěřitelných 300 km a lyžuje se na rozloze skoro 10 000 hektarů.

Sjezdovky ve středisku Val d'Isere

Val d'Isere láká ročně od listopadu do května tisíce lyžařů. Možností jak se dostat z kopce dolů je nespočet a za týden je určitě nevyčerpáte. Val d'Isere oceňují zejména zkušení lyžaři, ale i začátečníci, kteří se mohou na začátečnických sjezdovkách vozit vlekem zdarma. Lyžování můžete vyzkoušet i na olympijském sjezdu, případně si užívat prašanu mimo sjezdovky. Ve Val d'Isere je myšleno i na snowboardisty, kteří mohou vyzkoušet skoky v jednom z největších snowparků na světě vůbec s rozlohou 30 000 m2.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti0 km
Modrá48 km
Červená219 km
Černá33 km

Zatím žádné zkušenosti s Val d'Isere. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Val d'Isere:


Lyžování v okolí Val d'Isere:

Alpe d'Huez
Val Thorens
Meribel
Courchevel
La Plagne

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše