Lyžování Courmayeur

Courmayeur ve zkratce

Nadmořská výška1200 - 2750 m
Celkem sjezdovek100 km
Nejdelší sjezdovka6 km
Počet snowparků:1
Sezóna:30.11.2013 - 21.04.2014
Napojení na:-
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):45.00 EUR

Hledáte ubytování v Courmayeur?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Courmayeur. Přečtěte si náš tip na ubytování v Courmayeur.

O středisku Courmayeur

4 748 metrů vysoká hora Courmayeur je nejvyšším vrcholem Itálie. Lyžařský areál nabízí přes 100 kilometrů sjezdovek, které se rozkládají na východní stěně a jsou určeny převážně středně zkušeným lyžařům, jsou vhodné také pro carving. Pokud jste už zkušení borci a chcete si užít vysokohorské dobrodružství, potom můžete využít terény ve vyšších polohách. Hlavní oblast pro lyžování je zpřístupněna lanovkou. Oblast je stejně jako pro lyžování vhodná také pro snowboardy. Středisko nabízí spoustu rozmanité zábavy, kromě samotného lyžování, jako je golf, horolezecká stěna, mnoho městských lázní pro vynikající odpočinek po náročném prosportovaném dni, spousty obchodů a atrakcí a také velmi čilý noční život díky velkému množství barů a klubů. Courmayeur bude ta správná volba na zájezd pro zkušenější lyžaře a milovníky živých lyžařských středisek se spoustou doplňkových aktivit. Skipas stojí 49 euro na den a 260 euro na šest dní pro dospělého. Samozřejmostí je v Courmayeur umělé zasněžování, je také velké množství lanovek všech druhů. Courmayeur nabízí vše, co potřebujete pro perfektní lyžování.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti10 km
Modrá20 km
Červená57 km
Černá13 km

Zatím žádné zkušenosti s Courmayeur. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Courmayeur:


Lyžování v okolí Courmayeur:

Alpe d'Huez
Val Thorens
Meribel
Courchevel
La Plagne

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše