Lyžování Kronplatz

Kronplatz ve zkratce

Nadmořská výška900 - 2275 m
Celkem sjezdovek105 km
Nejdelší sjezdovka5 km
Počet snowparků:1
Sezóna:2.12.2013 - 15.03.2014
Napojení na:-
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):52.00 EUR

Hledáte ubytování v Kronplatz?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Kronplatz. Přečtěte si náš tip na ubytování v Kronplatz.

O středisku Kronplatz

Pokud uvažujete o zájezdu s rodinou někam za lyžováním, potom je pro vás ideálním místem oblast u vrcholku Kronplatz v italských Dolomitech. Svými moderními vleky a sjezdovkami se řadí Kronplatz na přední místo mezi evropskými středisky. Lyžuje se ve výšce od 900 do 2227 metrů, sjezdovky obklopují Kronplatz ze všech stran a výchozími středisky jsou Valdaora, Riscone či San Viglio di Marebbe. Sezóna je zde od začátku prosince do konce dubna. Sněhové podmínky jsou po celou dobu vynikající. Kronplatz určitě uspokojí všechny milovníky živých středisek, které nabízejí veškeré spektrum možností. Ideální pro zájezd s celou rodinou. Většina sjezdovek je střední obtížnosti, ale na své si přijdou i začátečníci na modrých sjezdovkách. Navíc, vrchol Kronplatz nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v celých italských Dolomitech. Kronplatz nabízí také 25 kilometrů černých sjezdovek pro náročné lyžaře. Skipas stojí 41 euro na den a 209 euro na šest dní. Zájezd do Cortmayeur naplní všechny vaše představy o skvělém lyžování v živém prostředí rozsáhlých sjezdovek, které jsou jedny z nejmodernějších v celé Evropě.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti12 km
Modrá44 km
Červená34 km
Černá15 km

Zatím žádné zkušenosti s Kronplatz. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Kronplatz:


Lyžování v okolí Kronplatz:

Bormio
Sella Ronda
Val di Fassa
Solden
Livigno

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše