Lyžování Sella Ronda

Sella Ronda ve zkratce

Nadmořská výška1240 - 2450 m
Celkem sjezdovek115 km
Nejdelší sjezdovka9 km
Počet snowparků:2
Sezóna:22.12.2013 - 15.03.2014
Napojení na:-
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):52.00 EUR

Hledáte ubytování v Sella Ronda?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Sella Ronda. Přečtěte si náš tip na ubytování v Sella Ronda.

O středisku Sella Ronda

Bez nadsázky se dá říct, že jde o asi nejvýznamnější a nejoblíbenější lyžařskou atrakci v Dolomitech a pravděpodobně v celé Itálii. Sella ronda nabízí největší lyžařský okruh v celé Evropě, který se navíc minulý rok zvětšil o celou třetinu, takže si můžete vychutnat lyžování na okruhu v celkové délce sedmatřicet kilometrů. Gardena, Campolongo, Sella a Pordoi, to jsou názvy čtyř největších horských sedel, které okruh zahrnuje a jejichž sjezdovek můžete na zájezdu v Sella ronda využít. Většina sjezdovek zde je, co do obtížnosti, červená, nicméně je zde i menší okruh Sella ronda, jehož sjezdovky jsou obvykle modré. I tak je Sella ronda určena převážně zdatnějším lyžařům, kteří už mají nějakou výdrž.

Sjezdovky ve středisku Sella Ronda

Na okruh Sella ronda se můžete vydat ze středisek Alta Badia, Val Gardena, Val di Fassa nebo Arabba a vydat se buďto na trasu, která vede po směru hodinových ručiček (to je ta těžší) nebo proti směru hodinových ručiček, což je ta lehčí varianta. Okruh vám zabere tři hodiny až jeden den, největším lákadlem je zřejmě výhled na Marmoladu. Pokud chcete vidět opravdu úžasný kus přírody plné strmých skal a nádherných údolí a zároveň si užít středně náročné lyžování, potom určitě vyrazte na zájezd do některého ze středisek u okruhu Sella ronda.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti5 km
Modrá32 km
Červená58 km
Černá5 km

Zatím žádné zkušenosti s Sella Ronda. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Sella Ronda:


Lyžování v okolí Sella Ronda:

Bormio
Val di Fassa
Solden
Livigno
Stubai

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše