Lyžování Val di Fassa

Val di Fassa ve zkratce

Nadmořská výška1200 - 2600 m
Celkem sjezdovek222 km
Nejdelší sjezdovka6 km
Počet snowparků:4
Sezóna:22.12.2013 - 15.03.2014
Napojení na:Dolomiti Superski
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):44.00 EUR

Hledáte ubytování v Val di Fassa?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Val di Fassa. Přečtěte si náš tip na ubytování v Val di Fassa.

O středisku Val di Fassa

Vynikající místo pro lyžování se nachází mezi městečky Canazei a Moena v italských dolomitech. Skipas pro oblast Val di Fassa vám zajistí přístup na 180 kilometrů sjezdovek, kabinová lanovka z Campitella vás dopraví na největší evropský okruh Sella ronda. Dominantou Val di Fassa je hora Marmolada, která je při svých 3 300 metrech nejvyšším bodem italských dolomit. Tahle oblast je velice vhodná pro rodiče s dětmi, protože zde naleznete sjezdovky všech obtížností. Nejvíce (cca 150 km) je zde sjezdovek červených, ale jsou tu i modré a černé. Obrovské množství lanovek a vleků a také spousta ostatní zábavy mimo lyžování. Ceny jsou zde o něco nižší, než je průměr. Skipas pořídíte za 38 euro na den a na šest dní za 192 euro. Sezóna probíhá od prosince do dubna. Jsou zde také dva funparky výhradně pro snowboardisty v Belvedere a Ciampac. Zájezd do Val di Fassa vám nabídne rozsáhlé sjezdovky především pro lyžaře, spoustu doplňkových aktivit, nádherné panoráma a lyžování v nadmořské výšce od 1200 do 2600 metrů. Zájezdy do Val di Fassa poskytují různé cenově zvýhodněné baličky, díky kterým mohou děti v doprovodu rodičů jezdit a bydlet zadarmo.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti0 km
Modrá75 km
Červená128 km
Černá18 km

Zatím žádné zkušenosti s Val di Fassa. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Val di Fassa:


Lyžování v okolí Val di Fassa:

Bormio
Sella Ronda
Solden
Livigno
Stubai

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše