Lyžování v Rakousku

Hledáte ubytování v Rakousku?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Rakousku. Přečtěte si náš tip na ubytování v Rakousku.

Lyžování v Rakousku nabízí parádní lyžařské podmínky.Lyžování v Rakousku láká každoročně větší počet lyžařů z Čech. Aby také ne, když Rakousko nabízí jedny z nejlepších podmínek pro lyžování v alpách, ale i ve světě vůbec. I cenově jsou lyžařské zájezdy do Rakouska dostupnější a ve většině případů vyjde týden v Rakousku podobně jako týdenní lyžování u nás. Proč si tedy nevyrazit užít lyžování do sytosti místo vystávání a mrznutí ve frontě.

Rakouské alpy nabízí tisíce kilometrů perfektně upravených sjezdovek, kde si vhodnou sjezdovku najdou lyžaři všech výkonností. Zklamaní nebudou ani ti, kteří vyhledávají freeride lyžování v hlubokém sněhu. Rakouská střediska nabízejí také bezkonkurenční servis v podobě různých lyžařských škol, restaurací a velmi kvalitního ubytování. O výborných sněhových podmínkách v alpách není potřeba se zmiňovat. Ledovcová střediska v Rakousku jsou v provozu téměř po celý rok. Nejoblíbenější ledovce v Rakousku jsou u Čechů Kaprun a Hintertux, kde už si na podzim dávejte pozor na pusu při cestě v kabince.

Tyto stránky Vám poskytnou základní informace o rakouských střediscích a o lyžování v Rakousku vůbec. Pokud jste se letos rozhodli pro lyžování v Rakousku, můžete se podívat třeba na last minute zájezdy do Rakouska, nebo prohlédnout nabídku apartmánů v Rakousku.

Tipy na ubytování v Rakousku

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše