Lyžování Bad Gastein

Bad Gastein ve zkratce

Nadmořská výška1000 - 2700 m
Celkem sjezdovek121 km
Nejdelší sjezdovka8 km
Počet snowparků:1
Sezóna:21.12.2013 - 14.03.2014
Napojení na:Ski Amadé
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):46.00 EUR

Hledáte ubytování v Bad Gastein?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Bad Gastein. Přečtěte si náš tip na ubytování v Bad Gastein.

O středisku Bad Gastein

Historické lázeňské město Bad Gastein je centrem jednoho z největších rakouských lyžařských středisek. Čtyři propojená střediska nabízí na jeden skipas k lyžování na 250 km sjezdovek. S mnoha sjezdovkami v nadmořských výškách nad 2500 m je zaručena kvalitní sněhová pokrývka. 100 km sjezdovek je také zasněžováno pomocí 600 sněhových děl.

Sjezdovky ve středisku Bad Gastein

Bad Gastein je nejvhodnější pro středně zdatné lyžaře, kterým je pro lyžování upraveno 40 tratí. Pro náročnější lyžaře je k dispozici 6 sjezdovek a začátečníci mohou lyžovat na 16 sjezdovkách. Bad Gastein není typickým střediskem pro jezdění na snowboardu mimo sjezdovky, nicméně i tak nabízí dostatečný prostor pro snowboard, protože velká část areálu není zalesněna.

Co dělat po lyžování

Když už máte lyžování dost, najdete v Bad Gasteinu termální lázně, kde můžete příjemně relaxovat po náročném dni. V lázních jsou i termální venkovní bazény s výhledem na okolní vrcholky. Opomíjen není ani noční život. Ve městě je řada restaurací, barů, kino nebo casino.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti3 km
Modrá21 km
Červená66 km
Černá11 km

Zatím žádné zkušenosti s Bad Gastein. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Bad Gastein:


Další zdroje:

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše