Lyžování Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim ve zkratce

Nadmořská výška1100 - 2050 m
Celkem sjezdovek105 km
Nejdelší sjezdovka5 km
Počet snowparků:1
Sezóna:22.12.2013 - 15.03.2014
Napojení na:Carinthia
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):43.00 EUR

Hledáte ubytování v Bad Kleinkirchheim?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Bad Kleinkirchheim. Přečtěte si náš tip na ubytování v Bad Kleinkirchheim.

O středisku Bad Kleinkirchheim

Nádherná příroda pohoří Nockberg vás přivítá v nadmořské výšce 1100 – 2050 metrů v areálu Bad Kleinkirchheim, který patří mezi největší v Korutanech. Toto město si dříve získalo oblibu díky svým termálním pramenům a teprve později se rozrostlo také v rušné lyžařské středisko. Díky tomu naleznete v této lokalitě více mimo-sportovního a společenského vyžití než jinde. Nabízí se spousta hospůdek a restaurací, návštěva pramenů a mnoho dalšího. Co se týče lyžování v Bad Kleinkirchheim, k dispozici zde budete mít téměř 90 km sjezdovek, z nichž polovina je uměle dosněmována děly. Největší podíl zaujímají červené sjezdovky, ale jsou zde také velmi obtížné tratě pro schopné lyžaře. Dopravovat vás bude celkem 32 lanovek a vleků a nachází se zde také přes čtyři kilometry dlouhá, známá závodní trať Franz Klemmer s převýšením téměř 1000 metrů. V okolí jsou také rozsáhlé běžkařské i pěší tratě.

Svůj pobyt můžete obohatit procházkou do národního parku Nockberge nebo jinými aktivitami. Bad Kleinkirchheim je však proslulý především možností dokonalého odpočinku a relaxace. Ačkoli lyžařský zájezd do Bad Kleinkirchheim zřejmě nevyjde nejlaciněji (je to jedno z dražších středisek), můžete ušetřit díky velmi výhodným slevám, které jsou zde nabízeny. Ubytování v Bad Kleinkirchheim vás také ochudí více, než v jiných střediscích, ale vězte, že to stojí za to. Tento úžasný kout Rakouska je přímo dokonalým ztělesněním prázdninové idylky.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti3 km
Modrá11 km
Červená80 km
Černá9 km

Zatím žádné zkušenosti s Bad Kleinkirchheim. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Bad Kleinkirchheim:


Lyžování v okolí Bad Kleinkirchheim:

Nassfeld
Bad Gastein
Kronplatz
Zell am See Kaprun
Val di Fassa

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše