Lyžování Mayrhofen

Mayrhofen ve zkratce

Nadmořská výška630 - 2500 m
Celkem sjezdovek159 km
Nejdelší sjezdovka6 km
Počet snowparků:1
Sezóna:30.11.2013 - 21.04.2014
Napojení na:Ski-Zillertal3000
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):47.00 EUR

Hledáte ubytování v Mayrhofen?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Mayrhofen. Přečtěte si náš tip na ubytování v Mayrhofen.

O středisku Mayrhofen

Rakouské lyžařské středisko Mayrhofen leží ve známé oblasti Zillertal. Mayrhofen nabízí 50 sjezdovek o celkové délce 150 km a také dobrý přístup k okolním střediskům Hintertux nebo Zell am Ziller. Středisko nabízí velké množství různě náročných sjezdovek. Lyžování v Mayrhofenu je ideální pro všechny typy lyžařů. Náročnější lyžaři mohou vyzkoušet nejstrmější sjezdovku v Rakousku Harakiri se sklonem 78%. Ideální je i terén mimo sjezdovky, který je ve vyšších polohách bez stromů, neboť nejvyšší místa kam jezdí lanovka jsou ve výšce 2500 m.

Sjezdovky ve středisku Mayrhofen

Hlavní lyžařské oblasti se jmenují Penken a Ahorn. Ahorn je rájem pro lyžaře začátečníky. Zlušenější lyžaři stráví více času v oblasti Penken. Penken je také branou do střediska Zillertal, kde najdete další kilometry sjezdovek. Jednotný skipas otevírá cestu k 500 km sjezdovek včetně lyžování na ledovci Hintertux, kde se ve výšce až 3250 m lyžuje celoročně. Pro snowboardisty nabízí Mayrhofen také špičkový snowpark.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti0 km
Modrá45 km
Červená94 km
Černá20 km

Zatím žádné zkušenosti s Mayrhofen. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Mayrhofen:


Lyžování v okolí Mayrhofen:

Solden
Stubai
Hintertux
Sella Ronda
Bormio

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše