Lyžování Schladming Dachstein

Schladming Dachstein ve zkratce

Nadmořská výška750 - 1900 m
Celkem sjezdovek223 km
Nejdelší sjezdovka8 km
Počet snowparků:2
Sezóna:21.12.2013 - 14.03.2014
Napojení na:Ski Amadé
Cena skipasu (1 denní dospělí, hlavní sezóna):46.00 EUR

Hledáte ubytování v Schladming Dachstein?

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento způsob rezervace ubytování v Schladming Dachstein. Přečtěte si náš tip na ubytování v Schladming Dachstein.

O středisku Schladming Dachstein

Schladming je oblíbené alpské středisko, které je součástí velkého rezortu u ledovce Dachstein. Protože patří mezi jedno z nejbližších k ČR, jezdí se sem často, pokud se chystáte na lyžování na víkend. Středisko Schladming se rozkládá v okolí stejnojmenného města s bohatou historií, která se podepsala na jeho charakteru. Historické budovy a skvělá atmosféra přináší příjemné zážitky i po celodenním lyžování.

Sjezdovky ve středisku Schladming Dachstein

Celý region je protkán 200 km sjezdovek, které jsou dostupné na jeden skipas. Všechny sjezdovky jsou orientovány na sever a díky tomu je zajištěna kvalitní sněhová pokrývka. Sněhová děla navíc pokrývají na 90 % sjezdovek, které obstarají sníh z kraje sezóny. Schladming si užijí lyžaři všech výkonností. Zkušenější lyžaři nemohou vynechat sjezdovku ze světového poháru nebo osmi kilometrový sjezd do údolí. Na ježdění ve volném terénu je více příležitostí na sousedním ledovci Dachsteinu, kde se také dá lyžovat celoročně. Snowboardisté ale jistě ocení snowpark – jeden je ve středisku Schladmin, druhý na ledovci Dachstein.

Rozdělení sjezdovek podle km

Děti0 km
Modrá49 km
Červená106 km
Černá19 km

Zatím žádné zkušenosti s Schladming Dachstein. Buďte první.

Vaše zkušenosti s Schladming Dachstein:


Další zdroje:

Vloženo nové středisko:

Jaké jsou podmínky pro lyžování nebo snowboard ve středisku Solden v Rakousku?

Poslední článek ze světa lyžování:

Kam na lyžování v listopadu

Listopad je tu. Kam vyrazit na víkend za sněhem? V Rakousku je nyní otevřeno 8 ledovcových oblastí a taky jedno neledovcové středisko Schladming. Chystáte-li se tedy na lyžování v listopadu máte z čeho vybírat. Nicm...

NaSněhu.cz - informace o lyžování a snowboardu v Alpách na rok 2011 a 2012 Doporučujeme Ubytování Krkonoše